Služby

Prehliadky strážnej veže

Užite si nádherný výhľad na Rožňavu a okolie z 36,5 m Strážnej veže - dominanty rožňavského námestia. Lístky na Strážnu vežu si môžete zakúpiť priamo u nás.

Zistiť viac...

Ak vás zaujímajú pamiatky

Poskytujeme informácie o kultúrnych a historických pamiatkach a o múzeách a galériách v Rožňave a okolí.

Zistiť viac...

Prehliadky mesta

Pre organizované skupiny poskytujeme sprievodcovskú službu - prehliadky mesta a jeho pamiatok s profesionálnym výkladom.

Zistiť viac...

Radi by ste navštívili podujatie

Poskytujeme informácie o podujatiach. Radi vám predáme aj lístky na podujatie, a to buď priamo (podujatia konané v Rožňave a okolí) alebo cez Ticketportal.sk a Predpredaj.sk (podujatia konané na Slovensku a v Čechách).

Ste športový typ

Hľadáte možnosti turistiky, cykloturistiky a iných možnostiach športovania a relaxu? Ste na správnom mieste. Okrem informácií vám poskytneme aj poistenie záchrany v horách, propagačné materiály, turistické mapy a atlasy, mapy cyklotrás, mapy lyžiarskych stredísk, mapy turistických zaujímavostí.

Hľadáte ubytovanie a stravovanie

Máme prehľad o všetkých ubytovacích a stravovacích zariadeniach a pobytových programoch v meste a okolí. Nechajte si od nás poradiť.

Predaj lístkov

Zabezpečujeme predaj cestovných lístkov STUDENT AGENCY, FLIXBUS, leteniek, predaj vstupeniek z ponuky portálov Ticketportal a Predpredaj.sk.

Predaj suvenírov a máp

Okrem originálnych suvenírov (niektoré sú z našej dielne) predávame tiež turistické mapy a atlasy, mapy cyklotrás, mapy lyžiarskych stredísk, mapy turistických zaujímavostí, automapy, knihy, suveníry, pohľadnice.

Zistiť viac...

Zájazdy a letenky

Nechajte si poradiť s výberom vašej vysnívanej dovolenky. V našej ponuke nájdete zájazdy do celého sveta.

Zistiť viac...